وکیلانه » » هر قیامی برضد استکبار، اسلامی است آنهم از نوع ایرانی! + 8 دلیل
من در  RSS من در  Picasa من در  YouTube من در  گوگل پلاس من در  FriendFeed من در  توییتر من در  Facebook
صفحه نخست | آرشيو لينک ها | درباره ی من | عبرات
هر قیامی برضد استکبار، اسلامی است آنهم از نوع ایرانی! + ۸ دلیل
۱۷ام, بهمن ۱۳۸۹| نويسنده: امیرعلی صفا
نظرات[۱۲۸]

به نام خدای زهراء

چند جرعه دلنوشت:

خمینی نه اسم است، نه ایسم!(خمینیسم).
خمینی یک مکتب است که خُم و نی بر دست و بازوی پیروان غیرتی آن بوسه زده‌اند. خمینی شخص نیست، خمینی یک دنیاست که نه فقط متدینین بلکه آزادگان عالم مقیم آن هستند.
و دهه‌ی فجر آغاز زجر شیطان است. شروع طوفان عصر خمینی.
هنگامه‌ی بعث رسول خدا شیطان سه بار شیون و واویلا سر داد و هنگام بعثت امام روح الله، ایالات متحده‌ی امریکا جیغ بنفش کشید!
و دشمن چه می‌داند که این طوفان نسل خامنه‌ای در عصر خمینی تازه نبرد تاسوعا است، عشق که بَردَمَد نبرد عاشورا آغاز می‌شود به سپهسالاری مولای مطهرمان سیدعلی.
ای عشق منتظریم العجل …


۸ دلیل قاطع بر وقوع انقلاب اسلامی به نفع ایران در مصر

۱) اساس این نوشته بر‌آن استوار است که هم اکنون جهان دارای دو قطب است!در یک طرف امپریالیسم ایالات متحده‌ی امریکا و در سوی دیگر انقلاب اسلامی ملت ایران!
و اوضاع جهان روز به روز به سمت هر چه مشخص‌تر شدن این مرزبندی‌ها پیش می‌رود. خدا لعنت کند جرج دبیلو بوش را اما دوران حکومتش  به حکم دشمن احمق نافع است، بسیار برای ما مفید بود. حرف‌هایی می‌زد رک و شفاف. از جمله اینکه در سال ۲۰۰۱ گفته بود “هر کس با ما نیست برعلیه ماست”! و این یعنی همان دو قطبی بودن جهان. ملت‌ها یا اسیر دست استکبار هستند و یا همچون ملت ایران آزاده. راهی جز این نیست.
پس درمیابیم که هر قیامی علیه استکبار با هر شعاری، اسلامی است آنهم به نفع ایران!

۲) این روزها، آنچه قطعی و مسلم است اینکه ملت مصر مبارک را نمی‌خواهد!. مبارک مدل امریکایی و عامل استکبار است. هر مرگ بر مبارک و اسقاط الریس که مصری ها می‌گویند یک مرگ بر امریکا را در دل خود دارد! و مرگ بر امریکا شعار اصلی انقلاب اسلامی ایران است!

۳)‌ آزادی، استقلال، برابری، حق تعیین سرنوشت و غیره همه شعارهایی هستند که در اسلام وجود دارد و با حکومت اسلامی محقق خواهد شد! بنابراین هر کس این شعارها را سر دهد خواسته یا ناخواسته اسلام را طلب کرده. حال در نظر بگیرید وقتی این شعارها را ملتی سر دهد که بیش از ۸۰ درصد آن مسلمان هستند! وقتی ملتی مسلمان شعار اسلام خواهانه سر دهد، آیا قیامشان جز اسلامی بودن چیز دیگری است؟!
حالا بوق‌چی‌های استکبار هی بیایند دمکراسی را در مقابل اسلام قرار دهند و سوال را اینگونه مطرح کنند که مردم مصر دمکراسی را می‌خواهند یا اسلام را؟! کیست که نداند این ترفند‌ها قدیمی شده…
در تایید این حرف به جدیدترین بیانه‌ی اخوان المسلمین می‌‌توان اشاره کرد که آورده شده “خواست انقلابیون منطبق با اسلام است” اینــــجا+(العالم)

۴) دقیقا مخالف آن چیزی که بوق‌چی‌های غرب فریاد می‌زنند بر اساس نظرسنجی موسسه‌ی جامعه‌ی امنیت‌ی ایالات متحده که مهمترین  و دقیق‌ترین مشاور امنیت امریکاست. در سال ۲۰۰۵ بیش از ۹۵ درصد جمعیت ۸۰ میلیونی مصر خواستار این بودند که اسلام نقش نمایانتری در حکومت و قوانین آنها داشته باشد! و حال همین مردم قیام کرده‌اند! نتیجه چه می‌شود؟

۵) نه تنها قیام مردم مصر فقط اقتصادی نیست. که بلکه اساسا مسائل اقتصادی کم‌رنگترین انگیزه‌های قیام هست! به این دلیل که مصر از معدود کشورهایی بوده که در این سالها رشد اقتصادی مثبت و رو به بالا داشته!حقیقت این است که بحث بر سر رها شدن از نوکری غرب است که ملت مصر نیز می‌دانند سعادت دنیا و آخرت در آن است. مردم مصر علیه حکومت دیکتاتوری و وابسته به غرب برخواسته‌اند و این است که هیج وعده‌ی اصلاحاتی آنها را قانع نمی‌کند. فقط اسقاط الرئیس را طلب می‌کنند.

۶) دکترین و انگیزه‌های هر انقلابی نهفته در شعار‌های انقلابیون است. به گوشه‌ای از شعار‌های برادران مصری توجه کنید:‌
– لا مبارک لا سلیمان، الاثنین، عملاء الامریکان (نه مبارک و نه سلیمان، هر دو مزدور آمریکا هستند)/– ارحل ارحل یا جبان یا عمیل الامریکان (برو برو ای ترسو، ای مزدور آمریکا) /• An antique dictator 4 sale• Down with the US• Down with the Israel• NO to US• NO Mubarak No Suleiman• Mubarak just leave • Mubarak must leave & fall• Mubarak you are retired• Mubarak must go• Down with the US – Mubarak• Life, health, well-being•life, health, strength• Game over Mubarak

و البته همه‌ی اینها بجز فریاد الله اکبر و دیگر شعارهای اسلامی است. و اینکه مردم بلافاصله بعد از فضا پیدا کردن نماز جماعت برپا می‌کنند و شعایر اسلامی را تعظیم می‌کنند.
شعارهای بسیاری نیز گفته شده که کاملا منطبق بر شعارهای سال ۵۷ ایران است. برای بیشتر دانستن در این خصوص اینـــــجا را ببینید+

۷) آنچه که دیروز در مطلب قبلی گفتم محقق شد! بر اساس فرمایش مولای مطهر همانند قضایای هسته‌ای باز مکرشان به خودشان بازگشت. آنها که تا قبل از این  نقش اخوان المسلمین را ضعیف می‌شمردند  تا توانستند فریاد زدند که اخوان المسلمین بیانیه داده و گفته انقلاب ما اسلامی نیست. اما صبح امروز اخوان المسلمین ضمن تکذیب این خبر (اینـــــجا+) مکرر بیانیه می‌دهد که خواسته ما برپایی یک حکومت دموکرات مدنی ‘مبتنی بر اصول اسلامی’ است

اینــــجا و اینـــجا

و تاکید می‌کند که انگیزه ما اسلام خواهی و وطن دوستی است(اینجا)

آری این است تحقق وعده‌ی الهی: و مکرو و مکر الله و الله خیر الماکرین
و این روزها جوانان مصری در حال پخش گسترده و خود جوش خطبه‌ی عربی امام خامنه‌ای در بین خود هستند. اینجا عکسهایی از آن را ببنید+

۸ ) و واقعیت این است که همانند فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، این روزها اتحاد کشورهای نوکر امریکا نیز در حال فروپاشی است و این اول از همه به سود ملت های منطقه و در مرحله‌ی بعد به سود انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ـــبعدازنوشتـــ :
روز گذشته در اقدامی عجیب، سایت باشگاه خبرنگاران جوان، عکسهایی منتشر کرده که آنرا منصوب به “نرگس موسوی” دختر میرحسین موسوی دانسته است. بنده به عنوان یک جوان متعهد این اقدام بچه‌گانه و خلاف شرع را محکوم می‌کنم و تاکید می‌دارم اینگونه حرکات چیزی جز ریختن آب به آسیاب دشمن را در پی ندارد!دیدگاهتان را بنویسید

*اگر پیغام‌تان خصوصی است، کافی است در متن پیام، کلمهٔ خصوصی را درج کنید.

ww w) :| :x :wink: :roll: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :P :D :?: :? :-) :( :!: